Piezīmjdatoru remonts

Piezīmjdatoru remonts

Piezīmjdators – tas ir jūsu dators, kas vairākkārtēji jums palīdzējis visu jūsu mobilo un stacionāro uzdevumu risināšanā. Tik nepieciešamā darba vai parastās dzīves līdzekļa iziešana no ierindas ir saistīta ar ievērojamām grūtībām. Visi mēs zinām, ka vispārējās datorizācijas laikmetā, ļoti daudzi jautājumi tiek atrisināti tikai ar datora palīdzību, un pat salīdzinoši neilga tehnikas dīkstāve var izraisīt ievērojamus laika un naudas zaudējumus.

Mūsu centrā tiek veikti piezīmjdatoru remonta darbi:

·         Programmnodrošinājuma uzstādīšana un iestatīšana, ierīču draiveru uzstādīšana, ārstēšana no vīrusiem;

·         Piezīmjdatora barošanas bloka remonts;

·         Piezīmjdatoru akumulatora bateriju nomaiņa;

·         LCD ekrāna matricas remonts un nomaiņa;

·         Cietā diska datu atjaunošana, HDD remonts;

·         portatīvā datora tīrīšana un dzesēšanas sistēmas apkope;

·         Piezīmjdatora mātes plašu remonts;

·         remonts, klaviatūras maiņa un portatīvo datoru skārienjūtīgā paneļa maiņa

·         Paroles noņemšana;

·         portatīvā datora uzlabošana.

Šāda veida problēmu risināšanai arī pastāv mūsu servisa centrs, mēs vienmēr esam gatavi palīdzēt jums ne tikai ar personālo datoru remontu, bet arī ar piezīmjdatoru remontu. Mūsu kvalificētie speciālisti risina plašu problēmu spektru, kas ir sastopamas jebkuram datortehnikas lietotājam.

Tātad, sīkāk apstāsimies pie galvenajām problēmām, ar kurām var sastapties piezīmjdatora lietotājs.

Piezīmjdatora programmnodrošinājuma iestatīšana.

Visbiežākais piezīmjdatora bojājums ir dažāda veida programmnodrošinājuma, draiveru kļūmes, kas padara darbu ar piezīmjdatoru par nekomfortablu, bet bieži vien arī vienkārši par neiespējamu. Saskaroties ar šo problēmu, katrs lietotājs saprot, ka īslaicīgās izmaksas šīs problēmas atrisināšanai ir tik lielas, ka daudz vienkāršāk un ātrāk ir izmantot speciālistu palīdzību, t.i. vērsties pie mums. (Mēs visi zinām, ka katram jādara savs darbs, un tikai šajā gadījumā atdeve būs maksimāla)

Mūsu servisa centrā jūs varēsiet veikt jūsu piezīmjdatora programmnodrošinājuma iestatīšanu, atjaunot draiverus, uzstādīt jaunas pakešu programmas, pieslēgt savu piezīmjdatoru pie interneta, pieslēgt ārējās iekārtas, izveidot datu rezerves kopijas, tikt vaļā no vīrusiem. Jūsu rīcībā ir speciālisti, kuriem ir milzīga pieredze darbā ar dažādiem programmnodrošinājumiem.

Piezīmjdatora barošanas bloka remonts.

Ārējais barošanas bloks (piezīmjdatora barošanas bloks) bieži tiek pakļauts ārējām iedarbībām, tādām kā: kritieni, vadu pārliekumi, pārkaršanas, sitieni utt., kā rezultātā iziešana no ierindas nav retums.

Patstāvīgi noteikt vai jūsu barošanas bloks ir darbderīgs jūs varat sekojošā veidā:

1.    Izslēdziet piezīmjdatoru

2.    Atvienojiet barošanas bloka spraudni no piezīmjdatora

3.    Izņemiet bateriju no piezīmjdatora

4.    Pievienojiet barošanas bloka spraudni atpakaļ pie piezīmjdatora

5.    Pamēģiniet ieslēgt piezīmjdatoru

Ja piezīmjdators ieslēdzas, ielādējas un strādā stabili, tad jūsu barošanas bloks ir darbderīgs. Ja piezīmjdators neieslēdzas, tad pilnīgi iespējams, ka barošanas bloks ir bojāts.

Mūsu servisa centrs palīdzēs jums novērst bojājumu vai piemeklēt piezīmjdatoram piemērotu barošanas bloku nomaiņai.

Uzmanību! Piezīmjdatora ekspluatācija ar bojātu ārējo barošanas bloku var novest pie iekšējās elektronikas nopietniem bojājumiem un dārga remonta.

Piezīmjdatora akumulatora baterijas nomaiņa

Piezīmjdatorā ir tāda detaļa kā baterija, kas tiek uzskatīta kā patēriņa materiālu, t.i. ar laiku iziet no ierindas.

Ja piezīmjdatora darba laiks no akumulatora baterijas pakāpeniski samazinājās līdz 10-20 minūtēm, var veikt dažus baterijas pilnus uzlādēšanas-izlādēšanas ciklus. Ja pēc tam akumulatora darba laiks nav pieaudzis, tad var konstatēt šīs baterijas darba resursa izstrādes dabisko procesu un var ieteikt tās nomaiņu. Ja ir notikusi akumulatora baterijas darba strauja atteice, tad visdrīzāk ir izgājusi no ierindas baterijas uzlādes shēma, kas parasti atrodas pašā baterijā vai piezīmjdatorā, vai ir bojāts piezīmjdatora tīkla adapteris.

Mēs veicam piezīmjdatoru akumulatoru nomaiņu.

Piezīmjdatora LCD ekrāna matricas remonts un nomaiņa.

Ekrāna matrica – piezīmjdatoru vistrauslākais elements. Ja matrica, mehāniska bojājuma dēļ iziet no ierindas, tad to maina. Bet ne tikai mehāniskie bojājumi var atstāt jūsu piezīmjdatoru bez „monitora”, problēmas ar pagaismošanas lampu vai sprieguma pārveidotāju arī nesagādās lielu prieku lietotajam. Mēs esam gatavi izremontēt šos elementus un atjaunot jūsu piezīmjdatora darbderīgumu.

Parastie bojājumi:

·         Pagaismošanas lampas iziešana no ierindas. Šī bojājuma gadījumā attēls uz ekrāna kļūst knapi saprotams vai pazūd pavisam.

·         Pagaismošanas lampas barošanas pārveidošanas plates (invertora) iziešana no ierindas. Ārējās pazīmes ir tātad pašas kā iepriekšminētā bojājuma gadījumā.

·         Matricas dekodētāja kļūme, šleifes bojājums. Šī defekta gadījumā uz monitora pazūd vai vertikālās, vai horizontālās attēla joslas.

·         Plaisas matricā rodas piezīmjdatora kritiena vai sitienu rezultāta. Šajā gadījumā palīdzēs tikai piezīmjdatora matricas nomaiņa.

·         Sasistie pikseļi – spilgtie punkti uz ekrāna. LCD matricu izgatavotājfirmas vienojas uz to skaitu 5-10 līmenī. Ja to ir kļuvis vairāk, jums ir tiesības uz matricas garantijas nomaiņu.

Piezīmjdatora cietā diska remonts, datu atjaunošana.

Pēc galvenajiem raksturlielumiem piezīmjdatoru cietie diski (HDD) ievērojami atšķiras no standarta vinčesteriem darbvirsmām. To pašu var teikt par bojājumiem, kas rodas to darba procesā. 2.5” un 3.5” vinčesteru kļūmju iemesli un sekas ir diezgan atšķirīgas, jo tie tiek ekspluatēti dažādos apstākļos. Tāpat arī 2.5” HDD remonta un atjaunošanas darbi ir smagāki un darbietilpīgāki.

Visnopietnākā problēma ir cietā diska atteice, jo tajā tiek uzglabāta jums svarīga informācija, kuras nozaudēšana var būt sliktāka par cietā diska kā tāda nozaudēšanu. Mūsu servisa centrs sniedz jums datu atjaunošanas iespēju no jūsu cietā diska. Pat ja jūsu cieto disku sistēma neatpazīst, tad tas nebūt nenozīmē, ka jūsu dati ir nozaudēti. Mūsu speciālisti palīdzēs jums pārnest jūsu datus no bojātā cietā diska uz jebkādu citu nesēju, piemēram, jaunu cieto disku vai kompaktdisku utt. Bez datu atjaunošanas mēs varam piedāvāt arī paša cietā diska remontu. Diemžēl nevar teikt, ka jebkurš bojātais cietais disks ir labojams, bet jūs vienmēr varat pie mums veikt diagnostiku, mūsu speciālisti noteiks jūsu cietā diska darbderīguma atjaunošanas iespēju.

Piezīmjdatora mātes plašu remonts.

Tāpat kā jebkurā datorā, mātes plates iziešana no ierindas ir pilnībā iespējama. Ir daudzi iemesli, kādēļ tas var notikt. Mātes plates remonts parasti ir pietiekoši sarežģīts. Jums būs nepieciešama laba speciālista un speciālās iekārtas palīdzība. Mūsu servisa centra apstākļos tas viss ir pieejams. Remonta neiespējamības gadījumā, vienmēr paliek mātes plates nomaiņas iespēja. Vērsieties pie mums un mēs jums atrisināsim šo problēmu.

Piezīmjdatora klaviatūras remonts.

Daudzos mūsdienu piezīmjdatoros tiek izmantota plēves klaviatūra. Klaviatūras bojājumu rašanās galvenais iemesls ir dažādu šķidrumu iekļūšana (ūdens, spirts, tēja), kā rezultātā notiek strāvas vadošu celiņu, kas ir uzklāti uz plēvēm, saslēgšanās vai saēšana. Praktiski jebkuru aplietu klaviatūru var salabot, atjaunojot bojātos celiņus ar strāvu vadošu līmi.

Piezīmjdatora paroles noņemšana.

Atšķirībā no personālajiem datoriem, piezīmjdatoriem ir nopietnāka aizsardzība no nevēlamas piekļuves uzstādot paroli, kas daudzos gadījumos tiek noņemts vienkārši attīrot CMOS. Bez tam var uzstādīt paroli uz piezīmjdatora cietā diska, kura noņemšana ir sarežģītāks uzdevums.

Portatīvā datora uzlabošana.

·         Operatīvās atmiņas apjoma palielināšana (maksimāli līdz apjomam, par kādu ir pateicis ražotājs).

·         Cietā diska apjoma palielināšana (ja nav BIOS ierobežojumu).

·         Pievadu nomaiņa (CD uz DVD vai DVD/CDRW).

·         Procesoru nomaiņa (daži modeļi).

·         Barošanas bateriju nomaiņa ar ietilpīgākām

Un šie nepavisam nav visi pakalpojumi, kurus var sniegt mūsu servisa centrs. Jebkādu jautājumu gadījumos, kuri attiecas uz piezīmjdatoru, citas datortehnikas remontu un apkalpošanu, vērsieties pie mūsu speciālistiem, un mēs neatstāsim jūsu problēmu bez uzmanības un risinājuma.

1.

  Portatīvā datora diagnostika.

€ 45

2.

  Portatīvā datora dzesēšanas sistēmas, mātes plates tīrīšana no putekļiem un netīrumiem.

€ 50

3.

  Aplieta portatīvā datora tīrīšana no šķidruma.

€ 85

4.

  Portatīvā datora ekrāna nomaiņa.

€ 60

5.

  Klaviatūras, TouchPad, Pointing Stick nomaiņa.

€ 60

6.

  Mātes plates 1. kategorijas remonts (kontaktligzdu nomaiņa, BIOS pārprogrammēšana un cits).

€ 90

7.

  Mātes plates 2. kategorijas remonts (iekšējas perifērijas iekārtas, barošanas kontroleri un cits).

€ 170-200


Visas cenas EUR ar PVN 21%.

Diagnostika notiek 3-5 darba dienu laikā.Steidzama diagnostika - 1 darba diena laikā.Piemaksa par steidzamu diagnostiku\remontu + 50% no kopējas darba summas.